بیست درصد تخفیف ثبت نام ویژه اعضای انجمن علمی مهندسی حرارتی و برودتی ایران
دارای مجوز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور. نامه 311/ س مورخ 31 / 1 / 1394
جهت دریافت رایگان خبرنامه کنفرانس، ایمیل خود را به شماره 30004704704700 پیامک کنید.
طی نامه 16443 / ش م مورخ 1393/8/26، این کنفرانس مورد حمایت سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور میباشد

”جهت

در کنفرانس، براي نشان دادن دستاوردهاي صنعتي و پژوهشي و ايجاد رابطه اي ميان بخشهاي علمي و صنعتي در زمينه هاي موضوع کنفرانس، نمايشگاهی تخصصي برگزار خواهد شد.

در کنفرانس، براي نشان دادن دستاوردهاي صنعتي و پژوهشي و ايجاد رابطه اي ميان بخشهاي علمي و صنعتي در زمينه هاي موضوع کنفرانس، نمايشگاهی تخصصي برگزار خواهد شد.

با کلیک بر روی آیکون بالا، پوستر کنفرانس با کیفیت مناسب در اختیار شما قرار میگیرد. امید است با استفاده از آن، در اطلاع رسانی این کنفرانس علمی، یاری رسان دبیرخانه باشید.

تبلیغات

 

مطالب مرتبط

 

زمان و مکان همایش

زمان: پنجشنبه، 31 اردیبهشت 1394، مکان همایش، پارکینگ و توزیع کارت: تهران، اتوبان چمران، روبروی پمپ بنزین ولنجک، انتهای کوی صدا و سیما، مرکز همایشهای صدا و سیما، تالار فیض تلفن ضروری: 09197556424 کروکی: با کلیک بر روی آیکون ، نقشه کامل محل همایش قابل دسترس خواهد بود

کلیک کنید

دستورالعمل تهیه پوستر

پوستر به صورت مستطیل افقی با ارتفاع 60 و طول 90 سانت بر روی کاغذ تحریر پرینت گرفته شود تا سبک باشد. نمونه ای از پوستر برای شما در نظر گرفته شده است. با کیلیک بر روی آیکون ، دو نمونه از پوستری برای شما بارگذاری خواهد شد.

کلیک کنید

چگونگی ارائه مقالات شفاهی

محقق ارجمند، علیرغم پذیرش شفاهی مقاله شما، خواهشمند است نسبت به تهیه پوستر همایش اقدام فرمایید که دستورالعمل آن در بالای همین متن قرار دارد. با کلیک بر روی آیکون ، نکات تهیه و ارائه فایل شفاهی قابل دسترسی خواهد بود.

کلیک کنید

شرکتهای صنعت چیلر و برج خنک کن

در راستای اطلاع رسانی دبیرخانه کنفرانس از شرکتهای فعال در خصوص صنعت HVAC، لیستی از شرکتهای فعال در بخش چیلر و برج خنک کن تهیه شده است که قابل دانلود رایگان میباشد.

کلیک کنید